Ви є тут

Подарунок бібліотеці

П'ятниця, 4 Вересень, 2020

Висловлюємо щиру подяку колективу авторів книги за подаровані примірники:

Українська фортепіанна музика: педагогічний репертуар для дітей : навчальний посібник / упоряд.: Т. Завадська, О. Козачук. – Київ: Музична Україна, 2020. – 180 с.
Факультет мистецтв імені А. Авдієвського Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у 2004-2010 роках здійснив випуск навчальних видань серії "Забуті імена" у трьох частинах. У запропонованих посібниках було представлено найкращі зразки фортепіанної спадщини майстрів вітіизняної музичної культури, з творами яких широкі кола професіоналів та аматорів музичного мистецтва були ознайомлені. На даний час ці фортепіанні опуси доволі широко представлені у концертній та педагогічній практиці.
Популярність посібника зумовила потребу в його перевиданні доповненому фортепіанними п'єсами нових авторів - О. Берндта, А. Лазаренка, О. Левича, які до цього часу не знаходились в полі зору виконавців та педагогів. Видання адресоване учням мистецьких шкіл, вихованцям музичних гуртків та студій, студентам середніх та вищих навчальних закладів художньо-педагогічного профілю, широкому колу фахівців, а також усім шанувальникам українського фортепіанного мистецтва.
Зображення: