Ви є тут

Порядок користування дисертаційним фондом

Порядок користування дисертаційним фондом у Науковій бібліотеці 
Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
  1. Дисертації, захищені в НПУ імені М. П. Драгоманова, зберігаються в Науковій бібліотеці на правах рукописів.
  2. Наявність потрібної дисертації у фонді бібліотеки можна перевірити за допомогою електронного каталогу дисертацій або алфавітного та систематичного паперових каталогів.
  3. Дисертації видаються для користування у читальній залі №1 (головний корпус НПУ імені М.П.Драгоманова, Пирогова,9). Виносити дисертації з читальної зали категорично забороняється. 
  4. Підставою для отримання дисертації є читацький або студентський квиток НПУ імені М. П.  Драгоманова.  Користувачам з інших навчальних та наукових установ дисертації видаються за наявності паспорта або документа, що його заміняє.
  5. За узгодженням з черговим консультантом дозволено створення електронних копій окремих сторінок дисертацій за допомогою власних технічних засобів без звукового сигналу (до 25% від загального обсягу рукопису). Користувач несе повну відповідальність за використання матеріалів згідно з Законом України «Про авторське право і суміжні права».
  6. Ксерокопіювати та сканувати дисертації або їх окремі частини з технічних причин не дозволяється.
Ознайомитися з дисертаціями, які винесені на захист у поточному місяці, можна в читальній залі №1 та на сайті університету (у розділі «Спеціалізовані вчені ради»).
Користувач, який працює з дисертацією, бере на себе відповідальність за її збереження. 
Працівники читальної зали №1 забезпечують контроль за правильним використанням дисертаційного фонду.
 
Затверджено науково-методичною радою
Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова
 
Протокол №2  від  26.10.2017 р.