Ви є тут

Подарунок автора

Вівторок, 16 Липень, 2019

Висловлюємо щиру подяку Олександру Максимовичу Сичу за подарований примірник книги:

Сич Олександр. Соціально-консервативний націоналізм: теорія і політика / Івано-Франківськ: Видавництво "Лілея НВ". 2019. - 544с. 

Монографія є комплексним науковим дослідженням революційного і державницького складників націоналізму. Революційність як іманентна сутність націоналізму, ренесанс націоналізму у Західній Європі, витоки й генезис сучасного українського націоналізму, перманентний революційний процес в Україні та вплив на його перебіг націоналістичних структур - головні теми першої частини цього дослідження.

У другій ачстині автор особливу увагу приділяє питанням трансформації українського націоналізму з революційно-визвольного в державницько-конструктивний. У дослідженні запропоновано концептуальні засади раціонального націоналізму, обгрунтовано його сьогоднішню ідентифікацію як соціально-консервативного, подано авторський погляд на формування та реалізацію етнонаціональної політики і використання потенціалу націоналізму у формуванні цивілізаційної визначеності України.

Розрахована на науковців, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться проблемами використання потенціалу націоналізму в процесі формуваня сучасної нації та становлення національної держави. 

Зображення: