Ви є тут

Подарунок автора

Вівторок, 9 Квітень, 2019

Висловлюємо щиру подяку Єгору Валерійовичу Кучеренко, доценту кафедри психології і педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за подарований приміник книги:

Кучеренко Є. В. Психосинтез: теорія і практика психотерапії : навчально-методичний посібник / Єгор Валерійович Кучеренко. - Вінниця, ТОВ " ТВОРИ", 2018. - 296 с. 

У навчально-методичному посібнику вперше в українській психології вичерпно представлено концепцію психосинтезу як науково обгрунтованого напряму і методу психотерапії, що поєднує психодинамічні та трансперсональні погляди на природу і розвиток психічного. Серед основ психосинтезу автором розглянуто моделі психічного, етапи та завдання психотерапії, уявлення про самосвідомість клієнта та його субособистості. Оригіналним доробком автора є практикум для самостійного опрацювання технік психосинтезу студентами та практичними психологами. У додатках до посібника українському читачеві вперше пропонується ознайомитись з перекладами мало відомих статей Роберто Ассаджіолі - італійського психолога та психіатра, який розробив психосинтез на початку минулого століття. Також наведено приклади оригінальних технік цього методу. Пропонований посібник стане в нагоді практичним психологам та студентам психологічних спеціальностей у вивченні окремих курсів з професійно орієнтованого циклу. Книга також прислужиться дослідникам теорії психотерапії, викладачам, психотерапевтам, консультантам та коучам. 

Зображення: