Ви є тут

Подарунок автора

Четвер, 4 Квітень, 2019

Висловлюємо щиру подяку Ірині Всеволодівні Омельченко за подаровані книги:

Омельченко Ірина. Випадок в офісі : Оповідання / Передмова Г. П. Кримчука. - К.: Видавництво імені  Олени Теліги, 2014. - 232 с.

До книги увійшли увійшли опубліковані в різний час короткі оповідання авторки, яка довгий час працювала адвокатом і бачила, які виникають проблеми у людей. Читачі знайдуть теми та образи, які відповідають їхнім почуттям і настроям. Перед нами в оповіданнях постають людські історії, подекуди сумні, подекуди гіркі, подекуди світлі. Розравховано на широке коло читачів.

Омельченко Ірина. Гастролерка. Оповідання - К.: Видавництво імені олени Теліги, 2019. 248 с.

  Це нове видання із циклу: Оповідання Ірини Омельченко.

В книгу увійшли оповідання, які розповідають про події з реального людського життя, - подеккуди щасливі, веселі, світлі, а подекуди й трагічні, гіркі і сумні. Головним героєм цих оповідань є Життя, адже автор була співучасницею у розв'язанні життєвих подій та ситуацій. в процесі своєї адвокатської практики. Оповідання написані проникливо, коротко і влучно, автор досконаловідчуває головну суть людських стосунків.

Читачі знайдуть теми та одрази, які відповідають їхнім почуттям і настроям, заставляють задуматися над власними вчинками.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Зображення: