Ви є тут

Подарунок автора

П'ятниця, 11 Грудень, 2020

Щиро дякуємо Світлані Анатоліївні Криловій за подаровану книгу 

Крилова С. А. Краса людини в життєвих практиках культури. Досвід соціальної та культурної метаантропології і андрогін-аналізу: монографія. Видання2-у, перероблене і доповнене. - К.: КНТ, 2020. - 563 с.

Автор вважає, що у відомому вислові Ф. Достоєвського "Краса врятує світ" не випадково використовується слово " світ", а не просто "людина". Краса повинна врятувати світ як міжособистісну комунікацію, культурну спільноту людей. Така постановка питання робить феномен краси фундаментальною проблемою не лише естетики, а й філософської антропології, філософії культури, етики та соціальної філософії. Усе це є особливо актуальним для сучасного ринкового суспільства, в якому краса підміняється гламурністю. Дослідниця аналізує красу людини в життєвих практиках культури в усій її цілісності - від тілесної краси до краси світогляду особистості, її вчинків і відносин у сім'ї та суспільстві.

Монографія буде актуальною для студентів, аспірантів, викладачів та вчених, а також усіх тих, хто шукає відповіді на питання про сенс і призначення краси людини. Видання 2-е, перероблене і доповнене.

Зображення: