Ви є тут

Подарунок автора

Середа, 8 Січень, 2020

Висловлюємо щиру подяку Юрію Дмитровичу Руденку за подаровані примірники книги:

Руденко Ю.

Український національний характер: сутність, витоки і шляхи формування в учнів і студентів / Юрій Руденко. - Біла Церква: Час Змін Інформ, 2019. - 312 с.

У книжці досліджуються сутність, витоки і українського національного характеру. Розкриваються особливості генези національної психології українців, їхнього самобутнього характеру, починаючи з сивої давнини. Виявляються сильніші та слабші якості національного характеру. Розкриваються великі потенційні можливості європейської ознаки нашого народу - українського індивідуалізму та його "мінуси" в несприятливих історичних умовах. З'ясовуються домінуючі в українців інтроверсійні якості та яскраво виражені екстраверсійні якості характеру в окремі історичні періоди. Вперше робиться спроба обгрунтувати основні педагогічні шляхи і засоби формування в дітей і молоді українського національного характеру.

Книжка адресується науковцям, викладачам середніх і вищих НВЗ, вихователям, студентам - майбутнім педагогам. батькам, широким колам громадськості.

Зображення: