![](http://old.lib.npu.edu.ua/sites/default/files/styles/news_teaser_image/public/news_images/2013/12/265.jpg?itok=Ej_54I7F)
14 листопада 2013 року відбувся семінар «Використання медіації для вирішення конфліктів у бібліотечній діяльності».
Семінар був організований Українською бібліотечною асоціацією та Гете-Інститутом в м. Києві. Семінар проводили тренери Олена Воскобойнікова-Гузєва, канд. іст. наук, провідний науковий співробітник НБУВ, експерт ГТЦ УБА та Павло Горбенко, психотерапевт, медіатор, бізнес-тренер. Семінар мав значне теоретично-практичне значення для керівного складу бібліотек, а саме для вирішення конфліктів, які так або інакше виникають у колективах, особливо великих. Учасники отримали конкретні поради щодо використання новітніх методик і практик вирішення конфліктів. В семінарі взяли участь заступники директора наукової бібліотеки НПУ ім. М. П. Драгоманова Биткова Т. В. і Юрєєва А. П.