Ви є тут

Eлектронна доставка документів (ЕДД)

За допомогою сервісу ЕДД віддалені користувачі мають можливість отримати електронну копію статей, уривків з книг, фрагментів документів, які зберігаються на електронних носіях, документів з повнотекстових баз даних із документного фонду Наукової бібліотеки НБ НПУ імені М.П. Драгоманова.

Загальний обсяг кожного запитуваного документа не може перевищувати 25 сторінок.

Технологія роботи служби Електронної доставки документів
НБ НПУ імені М.П. Драгоманова

  1. Оформлення замовлення. Для одержання електронних копій документів необхідно відправити окрему заповнену форму замовлення на кожний запитуваний документ.
     
  2. Підтвердження замовлення. Після отримання замовлення й перевірки наявності необхідного джерела у фонді НБ НПУ імені М.П. Драгоманова, замовника повідомляють про можливість/неможливість виконання замовлення. Замовник підтверджує своє замовлення або відмовляється від його виконання. Додаткові побажання замовника обумовляються окремо.
     
  3. Виконання замовлення. Строк виконання замовлення від 3 до 5 днів (залежить від ступеня складності). Копії електронних документів можуть бути представлені у форматах PDF або JPG.
     
  4. Доставка замовлення. Виконане замовлення доставляється замовникові на адресу його електронної пошти.

Отримані з Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова електронні копії документів дозволяється використовувати лише для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям.

Бібліотека зобов'язується не розголошувати відомості про замовника, зроблених їм замовленнях відповідно до міжнародних правових норм про захист прав особистості, крім випадків, коли такі відомості запитуються офіційними державними органами й передача їх регулюється законодавством України.

Надіслати запит

Відомості про замовника

Відомості про документ

Не більше 25 сторінок
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 10 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Вертикальні вкладки